GİZLİLİK VE GÜVENLİK (Kullanım Koşulları)

fibermax.com.tr internet sitemiz ziyaretçilerizin daha kolay ve basit şekilde Vodafone Fibermax tarifeler, paketler ve kampanyalarından faydalanmaları ve bilgi edinmeleri amacı ile hazırlanmıştır.

Başvuru formunu doldurduğunuzda fibermax.com.tr tarafından aranmayı kabul etmiş sayılırsınız.

fibermax.com.tr web sitesi kullanıcıların güvenle 7/24 diledikleri sıklıkta ziyaret edebilecekleri şekilde güvenli olarak hazılanmıştır. Fibermax tüm kampanyalarından, paketlerinden ve tarifelerinden faydalanabilir ya da bilgi sahibi olarak “Hat Taşıma”, “Churn”, “Yeni Fiber Hat Başvurusu” tercihlerinden birini değerlendirerek işlem yapabilirsiniz.

fibermax.com.tr sitesini ziyaret eden tüm ziyaretçilerimiz başvuru formu doldurmadığı sürece kişisel bilgilerine erişim sağlanamaz. Başvuru formlarındaki doldurup gönderdiğiniz bilgileriniz mevcut disklerimizde tutulmaktadır.

Hiçbir kullanıcının internet sitemiz üzerinden Kredi kartı, Kimlik belgesi ve TCkimlik numarası alınmaz/talep edilmez. Başvuru formlarımızda müşterinin Adı Soyadı, Telefon numarası, Şehir blgisi ve aldığı hizmetler ile talep ettiği hizmetler dışında bilgi istenmez.

Başvuru yapan her kullanıcı için talebi doğrultusunda ilgili Vodafone tarafından çözüme gidilmek üzere yönlendirme yapılır.

Web sitemizde fibermax.com.tr tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verebilir. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikaları geçerli olacaktır. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtiriz.

EN UYGUN FİYATLAR

Fiber Paketler KabloTV altyapısına özeldir.

PAKETHIZKOTAFİYAT
ADSL4 MBPS40 GB6 AY 19,90TL
18 AY 39,90 TL
FİBER16 MBPSAKN'siz12 AY 54,90TL
12 AY 64,90 TL
FİBER35 MBPSAKN'siz12 AY 64,90TL
12 AY 74,90 TL

HEMEN BAŞVURU